FASA TEXAS GULF COAST C CLASS STATE Please Email To Get On Waiting List   10U Age Group    Friday, June 4, 2021 Through Sunday, June 6, 2021
8u 14u Paul D Rushing Park 1ou 12u Brenham tx Katy & Brenham, TX.
17 Team Double Elimiation Tournament Bracket
17 Team Double Elimiation Tournament Bracket
Winner's Bracket                                    
    Magnolia Elite 2K10 Huntsman                              
                                     
    Sat, Jun 5                                
TX Shock 2k10 Garza 7:00 (9                          
    Field:SCHWARTZ                                
Sat, Jun 5                                    
2:55 (1                              
Field:VAN DYDE       Sat, Jun 5                            
        8:25 (15                      
TSA Thunder     Field:VAN DYKE                            
    Spring Stampede 2k10                              
                                     
    Sat, Jun 5                                
    4;10 (2                          
    Field:BOEHN                                
            Sun, Jun 6                        
    10U Lady Lynx     10:40 (23                  
            Field:SCHWARTZ                        
    HTX Bulldogs                              
                                     
    Sat, Jun 5                                
    4:10 (3                          
    Field:SCHWARTZ                                
                                     
    Premier 2K10 TCB Sat, Jun 5                            
        7:00 (16                      
    Spring Stampede 2K11 Field:VAN DYKE                            
                                     
    Sat, Jun 5                                
    4:10 (4                          
    Field:VAN DYKE                                
                                     
    Excel Elite CTX Dove             Sun, Jun 6                
                    2:40 (29          
    Texas Trigger 2K10             Field:BOEHN                
                                     
    Sat, Jun 5                                
    5:35 (5                          
    Field:BOEHN                                
                                     
    SETX GRIT WhiteOwl Sat, Jun 5                            
        8:25 (17                      
    Diamond Legacy 10U Jackson Field:SCHWARTZ                            
                                     
    Sat, Jun 5                                
    5:35 (6                          
    Field:SCHWARTZ                                
                                     
    Ignite Fastpitch     Sun, Jun 6                        
            12:00 (24                  
    Texas Elite 10U Rodriguez     Field:VAN DYKE                        
                                     
    Sat, Jun 5                                
    5:35 (7                 Sun, Jun 6        
    Field:VAN DYKE                       5:20 (32  
                            Field:SCHWARTZ        
    Magnolia Elite 10U Alonso Sat, Jun 5                            
        8:25 (18                      
    DVAA 2K11 Field:BOEHN                            
                                     
    Sat, Jun 5                                
    7:00 (8                          
    Field:BOEHN                                
                                     
    Lady Savages                              
Loser's Bracket                                    
                                Sun, Jun 6    
Loser Game 5     Loser Game 16     Loser Game 24     Loser Game 29     6:40 (33
                                Field:SCHWARTZ   Tournament Winner
Sun, Jun 6       Sun, Jun 6                            
8:00 A,M, (10 10:40 (19                      
Field:BOEHN       Field:BOEHN       Sun, Jun 6                    
    Sun, Jun 6           1:20 (27              
Loser Game 1 9:20 (13     Field:BOEHN                    
    Field:BOEHN                   Sun, Jun 6            
                        4:00 (31      
    Loser Game 6     Sun, Jun 6           Field:SCHWARTZ            
            12:00 (25                  
    Loser Game 7     Field:BOEHN                        
                                     
    Sun, Jun 6                           L32 If First Loss  
    8:00 A.M. (14                          
    Field:VAN DYKE               Sun, Jun 6                
        Sun, Jun 6           2:40 (30          
    Loser Game 8 9:20 A.M. (20     Field:SCHWARTZ                
        Field:VAN DYKE                            
                                     
        Loser Game 15                          
    Loser Game 9                              
                Loser Game 23                  
    Sun, Jun 6                                
    8:00 A.M. (11                          
    Field:STRAK                                
        Sun, Jun 6       Sun, Jun 6                    
    Loser Game 2 9:20 (21 1:20 (28              
        Field:SCHWARTZ       Field:SCHWARTZ                    
                                     
        Loser Game 18                          
    Loser Game 3     Sun, Jun 6                        
            12:00 (26                  
    Sun, Jun 6       Field:SCHWARTZ                        
    8:00 A.M (12                          
    Field:SCHWARTZ                                
        Sun, Jun 6                            
    Loser Game 4 10:40 (22                      
        Field:SCHWARTZ                            
                                     
        Loser Game 17